Airbagvest Freejump Plume Woman F0455
- Gratis verzending vanaf €100,- in Nederland en België (anders €4,95 in NL of €5,95 in BE);
- Gratis afhalen in de winkel;
- Beste ruitersportwinkel 2017/2018/2019;
- Betaal je zadel af in 12, 18, 24 of 36 maanden met zadellease bij Drunens Ruiterhuis;
- 30 dagen bedenktijd;
- Meer dan 40 jaar ervaring;
- Klanten geven ons een 9.1 / 10 via Kiyoh Reviews.
Productomschrijving
Het Airbagvest Freejump Plume Woman combineert maximale bescherming met een ongekend draagcomfort en een ultra-slank design. Dankzij de revolutionaire Tubeless Technology heeft dit airbagvest geen binnenballon nodig. De innovatieve drielaagse stof en ultrasoon gelaste naden maken het vest minimaal 25% lichter dan traditionele airbagvesten.
De Airvest Plume biedt bescherming aan vitale zones zoals de nek, rug, lendenen, heiligbeen, bekken en borstkas. De opblaasbare kraag is speciaal ontworpen om, in combinatie met een gecertificeerde rijhelm, extra ondersteuning aan de nek te bieden. Dankzij de snelle activatietijd van ongeveer 90 milliseconden bereikt het vest razendsnel de benodigde druk voor optimale bescherming bij een val. Het airbagvest voldoet aan de strenge AFNOR NF S72-800-2022 veiligheidsnorm.
Door het elastische materiaal en de minimale dikte is de Plume vrijwel onzichtbaar onder compatibele wedstrijdjasjes. Het vest is eenvoudig verstelbaar met een nylon webbing-systeem, zodat het mooi aansluit op verschillende lichaamstypen. De compacte gasgenerator zorgt voor volledige inflatie, ongeacht de stokmaat van het paard.
Een bijzonder voordeel is dat de Freejump Plume als eerste airbagvest volledig machinewasbaar is met de speciaal ontwikkelde Freejump waszak. Het vest is 100% Made in France en wordt geassembleerd in Bordeaux met Franse onderdelen.
Let op: gebruik uitsluitend originele Freejump patronen voor een correcte werking en behoud van garantie.
Meer productinformatie
Belangrijkste kenmerken:
Speciaal damesmodel
Revolutionaire Tubeless Technology
Geen binnenballon nodig
Minimaal 25% lichter dan traditionele airbagvesten
Beschermt nek, rug, lendenen, heiligbeen, bekken en borstkas
Opblaasbare kraag voor extra nekondersteuning
Activatie in circa 90 milliseconden
Voldoet aan AFNOR NF S72-800-2022
Ultra-slank en vrijwel onzichtbaar onder geschikte jasjes
Verstelbaar nylon webbing-systeem
Machinewasbaar met Freejump waszak
100% Made in France
Gebruik originele Freejump patronen
| Product merk | Freejump |
|---|---|
| Geslacht | Dames |
Airbagvest Hit-Air Evolution€ 495,00
Airbagvest HorsePilot E-Twist'air€ 490,00
Airbagvest Hit-Air Flexfit (VH)€ 495,00
Airbagvest Hit-Air Advantage€ 525,00




