Bustrens BR enkel gebroken Apple Mouth 15 mm
- Gratis verzending vanaf €49 in Nederland en België (anders €4.95 in NL of €5,95 in BE).
- Gratis afhalen in de winkel
- Beste Ruitersportwinkel 2017/2018/2019
- 30 dagen bedenktijd
- Meer dan 40 jaar ervaring
- Klanten geven ons een 9.3 / 10 via Kiyoh Reviews
- Personal shoppen; maak hier je laarzen of helmen afspraak
Productomschrijving
Een nieuw bit is natuurlijk altijd wennen. Daarom mag je bij het Drunens Ruiterhuis altijd je bit 2 keer proberen. Op deze manier ervaar je hoe jouw paard reageert op een (nieuw) bit. Wij adviseren altijd om met het bit 2 keer te rijden. De eerste keer reageert je paard natuurlijk altijd anders op een verandering. Na 2 keer heb je pas echt ervaren hoe jouw paard reageert.
Er is één voorwaarde om een bit te proberen. Het bit moet schoon en zonder grote gebruikerssporen weer worden ingeleverd als je besluit het toch niet aan te schaffen. Het bit mag je 2 keer proberen.
Wil je het bit gratis proberen? Dat kan zeker. Als je online kiest voor de opties “Achterafbetalen”. In de proef periode kun je dan het bit proberen zonder er van te voren voor te betalen. Wil je het bit houden? Na de proefperiode krijg je een email waarin je het aankoopbedrag kunt voldoen. Besluit je toch dat het bit niet geschikt is? Geen probleem, je kunt het bit terugsturen met de bijgeleverde retour bon. We zullen dan de bestelling annuleren.
Meer productinformatie
BR enkel gebroken bustrens pony Apple Mouth 15 mm. Het enkel gerboken bit werkt in op de zijkanten van de mond, voornamelijk de lagen en het gehemelte. Als je een paard hebt wat achter het bit gaat lopen is aan te raden om een enkelgebroken bit te nemen. Het neemt de druk weg op het middelste deel van de tong. Met een stille hand ligt een bustrens stiller in de mond doordat de ringen vast zitten. Dit is erg geschikt voor paarden die sensibel of rillerig zijn aangelegd.
Size & Fit
Mondstuk | Enkelgebroken |
---|---|
Tongboog | Nee |
Anatomisch gevormd | Nee |
Soort | Bustrens |
Product merk | BR |