Dressuur dekje Eskadron Classic Sports Stripe SS25

As low as € 84,95
Op voorraad
Nog %1 beschikbaar
SKU
64DC4864-6F71-4831-ABC3-2200FE231535
  • Gratis verzending vanaf €100,- in Nederland en België (anders €4,95 in NL of €5,95 in BE);
  • Gratis afhalen in de winkel;
  • Beste ruitersportwinkel 2017/2018/2019;
  • Betaal je zadel af in 12, 18, 24 of 36 maanden met zadellease bij Drunens Ruiterhuis;
  • 30 dagen bedenktijd;
  • Meer dan 40 jaar ervaring;
  • Klanten geven ons een 9.1 / 10 via Kiyoh Reviews.
Collectie zomer

Productomschrijving

Het Dressuur dekje Eskadron Classic Sports Stripe SS25 uit de zomercollectie 2025 is een veelzijdig sjabrak dat zowel stijl als functionaliteit biedt voor elke dressuurruiter. Dit hoogwaardige dekje is vervaardigd uit 100% ademend katoen, wat zorgt voor een comfortabele pasvorm en optimale ventilatie voor uw paard. De dikke katoenen vulling biedt uitstekende schokabsorptie, wat bijdraagt aan het welzijn van uw paard tijdens het rijden. Het dekje heeft een opvallend strepenpatroon, dat het een moderne en sportieve uitstraling geeft.

 

Om ervoor te zorgen dat het dekje stevig onder het zadel blijft liggen, is het uitgerust met zadellussen en singellussen. Deze lussen kunnen eenvoudig worden bevestigd met klittenband, zodat het Classic Sports dekje altijd op zijn plaats blijft, zelfs tijdens intensieve trainingen. De afwerking met een koordbies en de kenmerkende details van Eskadron maken dit dressuurdekje niet alleen functioneel, maar ook een stijlvolle toevoeging aan uw rijuitrusting.

Meer productinformatie

- Eskadron Classic Sports Stripe SS25

- 100% ademend katoen

- Schokabsorberende vulling

- Strepenpatroon voor sportieve uitstraling

- Zadellussen en singellussen met klittenband

- Koordbies en Eskadron-details

-SKU: 64DC4864-6F71-4831-ABC3-2200FE231535

Brand Info

In 1977 werd, naast de rijkleding van Pikeur, het merk Eskadron gelanceerd. Dit merk moest gaan dienen voor de uitrusting van het paard en het doel was om met deze collecties hetzelfde niveau als Pikeur te bereiken. Het merk Eskadron draagt het motto; ‘Kwaliteit is geen luxe’ wat refereert naar hoge kwaliteitseisen van alle producten. Alle producten van Eskadron worden in samenwerking met op topniveau presterende ruiters ontworpen en bedacht zodat de kwaliteit zo optimaal mogelijk is. Dit bracht de Eskadron Peesbeschermers Flexisoft. Dit zijn na de Classic peesbeschermers, basis peesbeschermers van Eskadron met een ultiem draagcomfort. Het is een anatomisch gevormde peesbeschermer en heeft een flexisoft zone, wat voor extra bewegingsvrijheid zorgt. Verkrijgbaar met lamsvacht, neopreen en gel voering. De Eskadron Flexisoft Gel is uniek, omdat kleine oneffenheden en peesknopen worden gecompenseerd en de peesbeschermer zich daarop aanpast. Eskadron biedt diverse variaties aan in o.a. peesbeschermers, zweetdekens, zadeldekjes en nog veel meer. Bekijk het volledige Eskadron assortiment bij Drunens Ruiterhuis online of in onze winkel.

Meer informatie
Collectie Zomer
Selecteer een maat-
Selecteer een kleur-
Product merkEskadron
SoortDressuurzadeldek
MateriaalKatoen
AfwerkingGekleurde bies, Singellussen, Zadellussen
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:Dressuur dekje Eskadron Classic Sports Stripe SS25
Uw waardering