Dressuur dekje LeMieux Coolling
- Gratis verzending vanaf €100,- in Nederland en België (anders €4,95 in NL of €5,95 in BE);
- Gratis afhalen in de winkel;
- Beste ruitersportwinkel 2017/2018/2019;
- Betaal je zadel af in 12, 18, 24 of 36 maanden met zadellease bij Drunens Ruiterhuis;
- 30 dagen bedenktijd;
- Meer dan 40 jaar ervaring;
- Klanten geven ons een 9.1 / 10 via Kiyoh Reviews.
Productomschrijving
Ben jij opzoek naar een fijne en mooi dekje om je collectie mee uit te breiden? Misschien is Dressuur dekje LeMieux Coolling wel iets voor jou.
Dit fijne dekje is van het merk LeMieux. Het LeMieux cooling dekje is gemaakt van het innovatieve FeelCool® Ice materiaal, hierin zitten koeling kristallen in het weefsel gekneed. Hoe meer vocht erbij komt hoe meer dat het zadeldekje haar koelende effect krijgt. Het zadeldekje is zeker een aanrader voor tijdens de warmere zomerdagen. Het inzetstuk van koolstofmesh vermindert de druk op de schoft en rug en laat de warmte opstijgen en ontsnappen via de bovenkant van het kussen.
De binnenvoering is van dezelfde stof als de bovenzijde, die zacht en wrijvingsloos is en ervoor zorgt dat het hele zadeldek op hetzelfde niveau ademt en transporteert.
Een ideale paarden dekje voor gebruik in warme en vochtige omstandigheden of voor paarden die over het algemeen veel zweten tijdens het werk.
Brand Info
LeMieux is wereldwijd bekend binnen de paardensport. Zij leveren al jarenlang kwaliteitsvolle producten waarbij gebruik wordt gemaakt van de nieuwste innovaties. LeMieux biedt uitkomst voor zowel ruiter als paard en zorgt ervoor dat zij als combinatie beter kunnen presteren. LeMieux richt zich op alle disciplines en zorgt daarbij dat kwaliteit en resultaat voorop staan. LeMieux biedt diverse variaties aan in o.a. peesbescherming, zadeldekken, shirts en nog veel meer. Ben jij benieuwd geworden naar wat LeMieux te bieden heeft? Bekijk dan het volledige LeMieux assortiment bij Drunens Ruiterhuis online of in onze winkel.
Selecteer een maat | - |
---|---|
Selecteer een kleur | - |
Product merk | LeMieux |
Afwerking | Singellussen |
- Zadeldek dressuur Equiline Octagon + CC€ 96,95 € 58,17
- Dressuur dekje Eskadron Heritage Velvet Emblem€ 89,95 € 67,46
- Dressuur dekje Anky Suede SS25€ 71,96