Frontriem Utzon Empire, zilveren fornituren
- Gratis verzending vanaf €100,- in Nederland en België (anders €4,95 in NL of €5,95 in BE);
- Gratis afhalen in de winkel;
- Beste ruitersportwinkel 2017/2018/2019;
- Betaal je zadel af in 12, 18, 24 of 36 maanden met zadellease bij Drunens Ruiterhuis;
- 30 dagen bedenktijd;
- Meer dan 40 jaar ervaring;
- Klanten geven ons een 9.1 / 10 via Kiyoh Reviews.
Productomschrijving
Breng een vleugje luxe naar de uitrusting van je paard met de Utzon Empire frontriem, vervaardigd uit exclusief Italiaans leer en voorzien van schitterende 12mm kristallen. Deze handgemaakte frontriem is niet alleen een lust voor het oog, maar biedt ook functionaliteit en gemak.
Dankzij de innovatieve stud aan de buitenkant kan je de frontriem moeiteloos verwisselen zonder deze van het hoofd van uw paard te hoeven verwijderen. Dit maakt het mogelijk om snel van stijl te wisselen. Ga jij shinen met deze prachtige Empire frontriem?
Meer productinformatie
- Hoogwaardige materialen zorgen voor luxe en duurzaamheid.
- Schitterende 12mm kristallen.
- Innovatieve stud-systeem.
Size & Fit
De frontriem moet passen bij de maat van het hoofdstel. Neem daarom de frontriem in de zelfde maat als het hoofdstel. Mocht je nog vragen hebben, neem dan gerust contact met ons op.
Selecteer een maat | - |
---|---|
Selecteer een kleur | - |
Product merk | Utzon Equestrian |
Materiaal | Leder |
- Frontriem Döbert Classic€ 114,95 € 68,97
- Frontriem Döbert Classic Dia 40SS39 met lak€ 112,95 € 67,77
- Frontriem Passier Emerald€ 129,95 € 90,96