Vier samen met ons het 50 jarig bestaan van Drunens Ruiterhuis!

Bestel voor 22 juni jouw DeNiro laarzen en voorkom extra levertijd i.v.m. de zomersluiting

I.v.m. de feestdagen kunnen onze openingstijden afwijken. Bekijk hier onze openingstijden.

Neusriem Passier met Patent

As low as € 112,95
Op voorraad
Nog %1 beschikbaar
SKU
246C99E2-D2FA-4E21-B090-C83B0B5E804D
  • Gratis verzending vanaf €100,- in Nederland en België (anders €4,95 in NL of €5,95 in BE);
  • Gratis afhalen in de winkel;
  • Beste ruitersportwinkel 2017/2018/2019;
  • Betaal je zadel af in 12, 18, 24 of 36 maanden met zadellease bij Drunens Ruiterhuis;
  • 30 dagen bedenktijd;
  • Meer dan 40 jaar ervaring;
  • Klanten geven ons een 9.1 / 10 via Kiyoh Reviews.

Productomschrijving

De Passier Neusriem met Patent combineert een stijlvolle uitstraling met hoogwaardig vakmanschap. Het glanzende lakleer geeft je hoofdstel een luxe look, terwijl de anatomische vorm zorgt voor een comfortabele pasvorm voor je paard.

 

Deze luxe neusriem van Passier is ontworpen om druk gelijkmatig te verdelen en daarmee het comfort te vergroten, ideaal voor zowel training als wedstrijden. De hoogwaardige materialen en verfijnde afwerking maken het een duurzame en elegante keuze.

Meer productinformatie

- Hoogwaardig lakleer voor een luxe uitstraling

- Anatomisch gevormd voor optimale pasvorm

- Gelijkmatige drukverdeling voor meer comfort

- Duurzaam en stijlvol

- Geschikt voor dagelijks gebruik en wedstrijden

-SKU: 246C99E2-D2FA-4E21-B090-C83B0B5E804D

Size & Fit

Per merk en model kan de maatvoering van een neusriem erg verschillen. Twijfel je over welke maat je nodig hebt, neem dan gerust contact met ons op. Onze specialisten helpen je graag verder! Over het algemeen geldt het volgende: Gecombineerde neusriem: De neusriem moet ongeveer 2 vingers onder het jukbeen zitten. Het bakstuk moet het bit zo plaatsen dat er 2 rimpeltjes in de mondhoek van het paard ontstaan.

Brand Info

Passier is een Duits merk bekend om hun geweldig goede tuigage. Passier streeft al meer dan 125 jaar naar een hoge kwaliteit hoofdstellen en zadels en alle producten zijn handgemaakt. Sinds 1867 werkt Passier met de meest kundige vakmannen om hun tuigage zo betrouwbaar, van goede kwaliteit en stijlvol mogelijk te maken. Passies biedt diverse variaties aan in o.a. beugelriemen, teugels, neusriemen en nog veel meer. Bekijk het volledige assortiment bij Drunens Ruiterhuis online of in onze winkel.
Meer informatie
Selecteer een maat-
Selecteer een kleur-
Product merkPassier
Anatomisch gevormdAnatomisch gevormd
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:Neusriem Passier met Patent
Uw waardering