Onderlegtrens Fager Dubbelgebroken Watertrens Madeleine
- Gratis verzending vanaf €100,- in Nederland en België (anders €4,95 in NL of €5,95 in BE);
- Gratis afhalen in de winkel;
- Beste ruitersportwinkel 2017/2018/2019;
- Betaal je zadel af in 12, 18, 24 of 36 maanden met zadellease bij Drunens Ruiterhuis;
- 30 dagen bedenktijd;
- Meer dan 40 jaar ervaring;
- Klanten geven ons een 9.1 / 10 via Kiyoh Reviews.
Productomschrijving
De onderlegtrens Madeleine van Fager is geschikt voor:
-paarden met een gevoelige mond
-paarden die stug aanvoelen aan 1 of beide kanten van de mond
-paarden die meer flexibiliteit nodig hebben
De Madeleine onderlegtrens is gemaakt van Titanium. Dit materiaal is smaakloos, maar past zich van nature aan naar de temperatuur van de paardenmond. Dit zorgt voor een hoog draagcomfort en een snellere acceptatie van het bit. Daarnaast is het mondstuk zeer licht van gewicht en volgt het de natuurlijke vormen van de tong. Dit maakt deze Fager onderlegtrens geschikt voor paarden met een gevoelige mond! Het lichtgewichte en rechte ontwerp van het Madeleine bit zorgt voor een preciezere en directere inwerking van de teugelhulpen.
Deze Fager onderlegtrens Madeleine is voorzien van losse bitringen. Bitringen van een watertrens kunnen beter speling van de ruiterhand opvangen, waardoor het bit relatief stil in de paardenmond blijft liggen. Het dubbelgebroken mondstuk maakt het mogelijk invloed uit te oefenen op het bit, zelfs wanneer het paard gemakkelijk het bit vast wil pakken. Dit komt door de twee scharnierpunten.
LET OP! Fager bitten mogen niet getest worden tijdens het rijden, vanwege het speciale materiaal. Wij kunnen het bit na gebruik niet meer in de winkel verkopen.
Size & Fit
Twijfel je over de juiste bitmaat voor jouw paard of pony? Bekijk dan hier onze maattabel voor bitten. LET OP! Ieder paard is anders, dus de juiste bitmaat kan afwijken van de opgestelde richtlijnen. Bij vragen neem gerust contact met ons op of maak gebruik van onze bitfit-service!
Onderhoudstip
Zorg ervoor dat je jouw bit na het rijden altijd schoonmaakt, zodat vuil het bit niet aan kan tasten. Droog daarna het bit goed af en berg het dan pas op. Wil je het bit extra laten blinken voor bijvoorbeeld een wedstrijd of clinic, gebruik dan de Sprenger Diamond Paste. Dit is niet schadelijk voor het paard en laat jouw bit er weer als nieuw uitzien! Daarnaast kan het voor sommige paarden fijn zijn om bitringen of een bit-bandage te gebruiken ter bescherming van de paardenmond.
Brand Info
Selecteer een maat | - |
---|---|
Selecteer een kleur | - |
Product merk | Fager |
Soort | Onderlegtrenzen |
Zijkant | Watertrens |
Mondstuk | Dubbelgebroken |