Vier samen met ons het 50 jarig bestaan van Drunens Ruiterhuis!

Shop zomer essentials én sale, op=op

Onderlegtrens Neue Schule Starter 55cm ringen

As low as € 134,95
Op voorraad
Nog %1 beschikbaar
SKU
13123822-B072-4C9F-98BC-4860112C9F67
  • Gratis verzending vanaf €100,- in Nederland en België (anders €4,95 in NL of €5,95 in BE);
  • Gratis afhalen in de winkel;
  • Beste ruitersportwinkel 2017/2018/2019;
  • Betaal je zadel af in 12, 18, 24 of 36 maanden met zadellease bij Drunens Ruiterhuis;
  • 30 dagen bedenktijd;
  • Meer dan 40 jaar ervaring;
  • Klanten geven ons een 9.1 / 10 via Kiyoh Reviews.
-70% op Sample Sale bij Drunens Ruiterhuis-70% op Sample Sale bij Drunens Ruiterhuis

Productomschrijving

Dit is de onderlegtrens dubbelgebroken starter van Neue Schule. Dubbelgebroken onderlegtrens van Neue Schule, model Starter. Deze onderlegtrens heeft een mondstuk van Salox en een dikte van 14 mm. De bitringen hebben een diameter van 55mm en zijn van roestvrijstaal (bicolor)

 

Salox Gold is een metaalsoort op basis van een messing legering met aluminium. Dit materiaal ligt zacht in de paardenmond en heeft een neutrale smaak waardoor de speekselvorming wordt gestimuleerd. Daarnaast neemt Salox Gold snel de temperatuur van de paardenmond aan, waardoor het paard wordt uitgenodigd om de stang Aachen sneller aan te nemen.

 

Wil je naast deze dressuurstang Neue Schule Aachen 7cm scharen andere bitten van het merk Neue Schule bekijken? Kijk dan snel op onze site.

https://www.drunensruiterhuis.nl/paard/bitten.html?vendit_brand=4192

-SKU: 13123822-B072-4C9F-98BC-4860112C9F67

Size & Fit

Twijfel je over de juiste bitmaat voor jouw paard of pony? Bekijk dan hier onze maattabel voor bitten. LET OP! Ieder paard is anders, dus de juiste bitmaat kan afwijken van de opgestelde richtlijnen. Bij vragen neem gerust contact met ons op of maak gebruik van onze bitfit-service!

Brand Info

Ariat is dé leverancier van Ariat Boots, paardrijlaarzen, jodphurs en work boots. De eigenaren van Ariat, Pam Parker en Beth Cross, zagen in 1991 een gat in de markt. Het duo wilde hoge kwaliteit rijlaarzen maken met dezelfde technologieën als Nike en Reebok. Twee jaar later werden de Ariat laarzen geïntroduceerd op de hippische schoenenmarkt. Het bedrijf was onmiddellijk succesvol! Momenteel is het schoeisel van Ariat zeer geliefd onder een groot aantal ruiters in binnen- en buitenland. Dit merk is perfect voor ruiters die behoefte hebben aan stabiliteit, evenwicht en demping. Daarnaast behoort het merk Ariat tot het grootste kleding- en paardensportmerken in de wereld. Het assortiment van Ariat is geschikt voor stal werkzaamheden, trainingen en outdoor activiteiten. Ariat produceert producten waarop het bedrijf trots op is. Het bedrijf ontwerpt onder andere schoenen en laarzen voor ruiters die hun lichaam dagelijks op de proef stellen. Ariat biedt laarzen en schoenen voor mannen, vrouwen en kinderen. Ariat laarzen en Ariat schoenen van hoge kwaliteit kopen? Bekijk het volledige assortiment van Ariat bij Drunens Ruiterhuis online of in onze winkel.

Meer informatie
Product merkNeue Schule
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:Onderlegtrens Neue Schule Starter 55cm ringen
Uw waardering