De klassieke, anatomisch gevormde peesbeschermers van Eskadron bieden een verhoogt draagcomfort. Dit komt doordat de beenbeschermers beschikken over een zachte neopreen voering, die ook nog eens schokabsorberend is.
De buitenkant van de peesbeschermer is gemaakt van sterk TPE kunststof waardoor de beschermers goed geschikt zijn voor de achterbenen.
De beschermers beschikken over een sterke klittenbandsluiting. Met deze sluiting is het zeer gemakkelijk om de peesbeschermer om het been van je paard te bevestigen.
Door het sterke materiaal van de klittenband zal de Eskadron beschermer extra goed blijven zitten.
Ook is op de sluiting het Eskadron-logo zichtbaar.
Meer productinformatie
-SKU: C101E068-FE31-40E4-9130-16B846556D2D
Product Code: 12818
Brand Info
In 1977 werd, naast de rijkleding van Pikeur, het merk Eskadron gelanceerd. Dit merk moest gaan dienen voor de uitrusting van het paard en het doel was om met deze collecties hetzelfde niveau als Pikeur te bereiken. Het merk Eskadron draagt het motto; ‘Kwaliteit is geen luxe’ wat refereert naar hoge kwaliteitseisen van alle producten. Alle producten van Eskadron worden in samenwerking met op topniveau presterende ruiters ontworpen en bedacht zodat de kwaliteit zo optimaal mogelijk is. Dit bracht de Eskadron Peesbeschermers Flexisoft. Dit zijn na de Classic peesbeschermers, basis peesbeschermers van Eskadron met een ultiem draagcomfort. Het is een anatomisch gevormde peesbeschermer en heeft een flexisoft zone, wat voor extra bewegingsvrijheid zorgt. Verkrijgbaar met lamsvacht, neopreen en gel voering. De Eskadron Flexisoft Gel is uniek, omdat kleine oneffenheden en peesknopen worden gecompenseerd en de peesbeschermer zich daarop aanpast. Eskadron biedt diverse variaties aan in o.a. peesbeschermers, zweetdekens, zadeldekjes en nog veel meer. Bekijk het volledige assortiment bij Drunens Ruiterhuis online of in onze winkel.