Shirt Samshield Bruna SS25
- Gratis verzending vanaf €100,- in Nederland en België (anders €4,95 in NL of €5,95 in BE);
- Gratis afhalen in de winkel;
- Beste ruitersportwinkel 2017/2018/2019;
- Betaal je zadel af in 12, 18, 24 of 36 maanden met zadellease bij Drunens Ruiterhuis;
- 30 dagen bedenktijd;
- Meer dan 40 jaar ervaring;
- Klanten geven ons een 9.1 / 10 via Kiyoh Reviews.
Productomschrijving
Het Shirt Samshield Bruna SS25 uit de zomercollectie van 2025 is een perfecte combinatie van luxe en functionaliteit. Dit shirt heeft een elegante rits op de borst, afgewerkt met een schitterend Swarovski-detail langs de rits. Het Swarovski-logo op de kraag en de Swarovski-accenten op de rug geven het shirt een verfijnde uitstraling. De korte mouwen maken het shirt ideaal voor warme dagen, terwijl de hoogwaardige materialen ervoor zorgen dat je comfortabel blijft, zelfs tijdens intensieve ritten.
Het Shirt Samshield Bruna SS25 is ontworpen met ademend en vochtregulerend materiaal, ideaal voor warme omstandigheden. De stof heeft antibacteriële eigenschappen, wat de kans op nare geurtjes vermindert, en is UV-werend, zodat je beschermd bent tegen de zon en de kleuren behouden blijven. De compressiestof zorgt voor een strakkere pasvorm en bevordert de bloedsomloop, zodat je er zowel stijlvol als comfortabel uitziet. Alle Swarovski-stenen worden met de hand op het shirt gebrand, wat zorgt voor een exclusieve en luxe afwerking.
Meer productinformatie
- Shirt Samshield Bruna SS25
- Rits met Swarovski-detail
- Swarovski-logo op kraag en rug
- Korte mouwen, ademend materiaal
- Antibacterieel en UV-werend
- Compressiestof voor strakkere pasvorm
- Handmatig gebrande Swarovski-stenen
Size & Fit
Heb je een vraag over (de maat van) een bovenkleding item? Neem contact met ons op en wij helpen je graag met het vinden van een geschikt item!
Collectie | Zomer |
---|---|
Selecteer een maat | - |
Selecteer een kleur | - |
Product merk | Samshield |
Soort | Shirt |
Geslacht | Dames |
Soort Sluiting | Ritssluiting |
Extra kenmerken | UV-werend |
Afwerking | Swarovski details |
mouwlengte | Korte mouw |