Staldeken Bucas Quilt 300 stay dry
- Gratis verzending vanaf €100,- in Nederland en België (anders €4,95 in NL of €5,95 in BE);
- Gratis afhalen in de winkel;
- Beste ruitersportwinkel 2017/2018/2019;
- Betaal je zadel af in 12, 18, 24 of 36 maanden met zadellease bij Drunens Ruiterhuis;
- 30 dagen bedenktijd;
- Meer dan 40 jaar ervaring;
- Klanten geven ons een 9.1 / 10 via Kiyoh Reviews.
Productomschrijving
Bucas Quilts zijn super veelzijdige staldekens! Deze Bucas Quilt heeft een 300 grams voering, waardoor je paard lekker warm blijft tijdens de koudere dagen. De staldeken kan apart gedragen worden of als extra deken onder een Bucas-Turnout deken.
Deze staldeken heeft een Stay-Dry voering. Hierdoor kun je de onderdeken na het rijden meteen op een bezweet paard leggen. De Stay-Dry voering voert het vocht snel af, waardoor je paard snel opdroogt.
De buitenkant van de Bucas Quilt is gemaakt van polyester. Daarnaast is de staldeken voorzien van een T-bar voorsluiting in combinatie met een magnetische snap-lock sluiting. Deze combinatie sluiting zorgt ervoor dat de deken goed op je paard blijft liggen en biedt een hoog draagcomfort.
Ook heeft de staldeken twee kruissingels, bevestigen voor bilkoorden en een staartkoord. Door de bevestigingspunten aan de Bucas Quilt kan er gemakkelijk een losse hals of extra deken aan de staldeken worden bevestigd.
Size & Fit
Ben jij opzoek naar de juiste maat deken voor jouw paard of pony? Bekijk dan hier onze deken maattabel. In de maattabel kan je aflezen welke maat paardendeken jouw paard nodig heeft. Twijfel je over de goede deken maat? Neem dan contact met ons op en wij helpen je graag met het vinden van de juiste paardendeken voor jouw paard!
Onderhoudstip
Om je (vieze) deken schoon te maken en goed te onderhouden, is het belangrijk om de deken te reinigen. Drunens Ruiterhuis heeft een deken wasservice waarbij je jouw deken naar de winkel brengt en dan zorgen wij ervoor dat je je deken weer schoon en netjes terugkomt. Je kan de deken ook zelf wassen. Dit kan door de deken zelf te wassen met een speciaal ontwikkeld wasmiddel van Bucas en er is zelfs een speciale spray om de waterafstotende laag van jouw deken te herstellen!
Brand Info
Bucas is een welbekend en geliefd merk in de paardensport. Opgericht door meneer Cork in 1981. Zij hebben bekendheid gegenereerd met hun high performance waterbestendige turnout winterdekens. Met winterdekens die overal ter wereld gebruikt worden is Bucas marktleider op het gebied van hoge kwaliteit dekens te noemen. Opzoek naar de perfecte deken voor jouw paard zoals een Bucas Turnout, vliegen, Smartex, Therapy Recuptex en big neck deken? Bekijk het volledige Bucas assortiment bij Drunens Ruiterhuis online of in onze winkel.
Productvideo
Collectie | Bucas Quilt |
---|---|
Selecteer een maat | - |
Selecteer een kleur | - |
Product merk | Bucas |
Soort | Staldeken |
Materiaal | Polyester |
Extra kenmerken | Stay-dry voering, Bevestigingspunten halsdeel |
Vulling deken | 300 gram |
Waterdichtheid | Waterafstotend |
Linersysteem | Inclusief linersysteem |
Dekensingels | Buiksingels & bilkoorden |
Halsdeel | Zonder hals |
- Staldeken Amigo Stable Sheet€ 79,95
- Staldeken Dominick 0gr lite€ 143,96