Stalschoenen Ariat Telluride II H2O
- Gratis verzending vanaf €100,- in Nederland en België (anders €4,95 in NL of €5,95 in BE);
- Gratis afhalen in de winkel;
- Beste ruitersportwinkel 2017/2018/2019;
- Betaal je zadel af in 12, 18, 24 of 36 maanden met zadellease bij Drunens Ruiterhuis;
- 30 dagen bedenktijd;
- Meer dan 40 jaar ervaring;
- Klanten geven ons een 9.1 / 10 via Kiyoh Reviews.
Productomschrijving
De stalschoen Ariat Terruride II H2O is gemaakt om prestaties te leveren tijdens lange afstanden en het dagelijkse paardrijden. Het robuuste ontwerp is gemaakt van waterdicht leer en is voorzien van een waterdichte constructie om de voeten droog en comfortabel te houden. Dit model is voor heren.
Meer productinformatie
- Prestaties voor lange afstanden: Ideaal voor dagelijks paardrijden.
- Robuust ontwerp: Gemaakt van waterdicht leer voor extra duurzaamheid.
- Waterdichte constructie: Houdt je voeten droog en comfortabel.
- Speciaal voor heren: Perfecte pasvorm en ondersteuning.
Size & Fit
In de meeste gevallen vallen onze schoenen en jodhpurs in ons assortiment goed op maat. Mocht dit niet zo zijn, dan staat dat vermeld in de producttekst. Twijfel je of heb je een vraag? Neem dan contact met ons op. We helpen je graag verder!
Onderhoudstip
Om de levensduur van Ariat laarzen en schoenen optimaal te houden, is het verstandig deze te onderhouden met Ariat onderhoudsproducten. Ariat heeft hiervoor een onderhouds-lijn geproduceerd, waarin producten zijn opgenomen voor optimaal onderhoud van het leder. Wil jij je laarzen of schoenen gemakkelijk en snel kunnen schoonmaken en verzorgen? Dan is de Ariat leder conditioner ideaal. Daarnaast kan de Ariat Waterproofer gemakkelijk worden gebruikt voor het behoud van de waterdichtheid van het leder.
Brand Info
Productvideo
| Selecteer een maat | - |
|---|---|
| Selecteer een kleur | - |
| Product merk | Ariat |
| Soort | Jodhpurs |
| Materiaal | Leder |
| Soort Sluiting | Veter |
| Voering | Ongevoerd |
| Waterdichtheid | Waterdicht |
| Model | Ariat Telluride |
| Customizen | Customizen niet mogelijk |









