Wedstrijdshirt Animo Brelena
- Gratis verzending vanaf €100,- in Nederland en België (anders €4,95 in NL of €5,95 in BE);
- Gratis afhalen in de winkel;
- Beste ruitersportwinkel 2017/2018/2019;
- Betaal je zadel af in 12, 18, 24 of 36 maanden met zadellease bij Drunens Ruiterhuis;
- 30 dagen bedenktijd;
- Meer dan 40 jaar ervaring;
- Klanten geven ons een 9.1 / 10 via Kiyoh Reviews.
Productomschrijving
Dit is het chique dames wedstrijdshirt Brelena van Animo. Het luxe wedstrijdshirt is gemaakt van 4-way stretch. Dit is ademend, sneldrogend en elastisch. Hierdoor krijgt het Animo wedstrijdshirt een getailleerde pasvorm en voelt comfortabel aan. Het fijne wedstrijdshirt heeft een openstaande kraag die je kan sluiten d.m.v. knopen. Dankzij de kanten inzetstukken op de borst en de mouweinden, krijgt het Animo wedstrijdshirt een super chique uitstraling, waarmee je zeker gaat opvallen. Daarnaast is het wedstrijdshirt Brelena, dankzij de kanten inzetstukken extra ventilerend. De strass steentjes op de kanten inzetstukken, geven het wedstrijdshirt een bijzondere uitstraling. Let op! Het mooie wedstrijdshirt Animo Brelena is uitwasbaar tot 30 graden, gebruik geen droger!
Materiaal: 90% polyamide, 10% elastaan
Size & Fit
Heb je een vraag over (de maat van) een bovenkleding item? Neem contact met ons op en wij helpen je graag met het vinden van een geschikt item!
Brand Info
De prachtige paardrijkleding van Animo is te herkennen aan de typische Italiaanse kleurrijke expressie en charme. Dankzij de geavanceerde en vooruitstrevende paardrijkleding kan je net zo veel van de kleding genieten, als dat je van het paardrijden doet. Animo biedt diverse variaties aan in o.a. wedstrijdjassen, wedstrijdshirts, rijbroeken en nog veel meer. Daarnaast bieden zij kwalitatief hoogwaardige rijkleding voor heren, dames en kinderen waardoor jij optimaal kan presteren. Bekijk het volledige Animo assortiment bij Drunens Ruiterhuis online of in onze winkel.
Product merk | Animo |
---|