Wedstrijdshirt Cavalleria Toscana Structured Poplin Bib L/S
As low as € 159,95
Op voorraad
Nog %1 beschikbaar
SKU
84B788F8-6FD3-4487-9773-44D39F48DC8A
- Gratis verzending vanaf €100,- in Nederland en België (anders €4,95 in NL of €5,95 in BE);
- Gratis afhalen in de winkel;
- Beste ruitersportwinkel 2017/2018/2019;
- Betaal je zadel af in 12, 18, 24 of 36 maanden met zadellease bij Drunens Ruiterhuis;
- 30 dagen bedenktijd;
- Meer dan 40 jaar ervaring;
- Klanten geven ons een 9.1 / 10 via Kiyoh Reviews.
Productomschrijving
Het prachtige dames wedstrijdshirt Structured Poplin Bib van Cavalleria Toscana, voelt comfortabel aan. Dit komt dankzij de technische stof in combinatie met 4-way stretch. Deze stoffen zijn ademend, sneldrogend, vochtafvoerend en elastisch. Hierdoor krijgt het Cavalleria wedstrijdshirt, de perfecte pasvorm en voelt comfortabel aan.
Het luxe wedstrijdshirt heeft een openstande kraag. Je kan deze kraag sluiten d.m.v. van een knoop. Dankzij het mesh inzetstuk op de voorzijde, is het fijne wedstrijdshirt extra ventilerend. Door de mooie kleur, is het dames wedstrijdshirt Structured Poplin Bib L/S, extra opvallend. In de kraag is het Cavalleria Toscana logo verwerkt.
Meer productinformatie
-SKU: 84B788F8-6FD3-4487-9773-44D39F48DC8A
Size & Fit
Heb je een vraag over (de maat van) een bovenkleding item? Neem dan contact met ons op en wij helpen je graag met het vinden van een geschikt item!
| Collectie | Standaard |
|---|---|
| Selecteer een maat | - |
| Selecteer een kleur | - |
| Product merk | Cavalleria Toscana |
| Soort | Shirt |
| Geslacht | Dames |
| Soort Sluiting | Drukknopen |
| mouwlengte | Lange mouw |
Schrijf uw eigen review
Laat je inspireren
Wedstrijdshirt Samshield ALOISE FW25€ 169,00
Wedstrijdshirt Samshield Aloise€ 169,00









