Zadelsieraad QHP Hailyn

Regular Price € 15,95 As low as € 14,36
Op voorraad
Nog %1 beschikbaar
SKU
23B30977-B755-4839-AB98-EAFCB8F07DFA
  • Gratis verzending vanaf €100,- in Nederland en België (anders €4,95 in NL of €5,95 in BE);
  • Gratis afhalen in de winkel;
  • Beste ruitersportwinkel 2017/2018/2019;
  • Betaal je zadel af in 12, 18, 24 of 36 maanden met zadellease bij Drunens Ruiterhuis;
  • 30 dagen bedenktijd;
  • Meer dan 40 jaar ervaring;
  • Klanten geven ons een 9.1 / 10 via Kiyoh Reviews.
-70% op Sample Sale bij Drunens Ruiterhuis-70% op Sample Sale bij Drunens Ruiterhuis

Productomschrijving

Maak je zadel en outfit helemaal af met dit geweldige glitter zadelsieraad van QHP. Het sieraad voor je zadel is onderdeel van de Hailyn collectie van QHP en is gemaakt van stof bedekt door glitters.

 

Het Zadelsieraad QHP Hailyn is bedoelt om de lepel van een zadel te decoreren. Het prachtige sieraad is te bevestigen door de elastische lussen om de onderste zweetbladen te schuiven. De handige lussen zijn verstelbaar, zo kan je deze aanpassen naar elk zadel.

-SKU: 23B30977-B755-4839-AB98-EAFCB8F07DFA

Brand Info

QHP is opgericht in 2005 en ontwerpt en ontwikkelt sindsdien een zeer uitgebreid assortiment aan ruitersportartikelen. “Quality Horse Products‘’ daar staat QHP voor. QHP kenmerkt zich door no-nonsense mentaliteit, zo zorgt QHP ervoor dat jij keer op keer wordt overtroffen in jouw verwachtingen. Dit zie je terug in de persoonlijke service en de kwaliteit van de producten. De ruitersportartikelen en paardenartikelen van QHP zijn voor iedereen; dames, heren, kinderen, paarden en pony’s. QHP biedt diverse ruitersportartikelen aan zoals QHP-zadeldekken, QHP-paardrijbroeken, QHP-rijlaarzen en nog veel meer! Ook kun je kiezen voor QHP-peesbeschermers, dekens en riemen. Bekijk het volledige assortiment van QHP bij Drunens Ruiterhuis of in onze winkel.

Meer informatie
Selecteer een maat-
Selecteer een kleur-
Product merkQHP
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:Zadelsieraad QHP Hailyn
Uw waardering
Laat je inspireren