Zweetdeken DR Trend met kruissingels en bilkoorden
- Gratis verzending vanaf €100,- in Nederland en België (anders €4,95 in NL of €5,95 in BE);
- Gratis afhalen in de winkel;
- Beste ruitersportwinkel 2017/2018/2019;
- Betaal je zadel af in 12, 18, 24 of 36 maanden met zadellease bij Drunens Ruiterhuis;
- 30 dagen bedenktijd;
- Meer dan 40 jaar ervaring;
- Klanten geven ons een 9.1 / 10 via Kiyoh Reviews.
Productomschrijving
Deze chique zweetdeken met kruissingels en bilkoorden is van ons eigen merk DR Trend. Een zweetdeken heeft vele voordelen. De fleecedeken neemt het zweet op en voert het zweet af. Dit zorgt ervoor dat je paard niet te snel afkoelt na de training. Ook kan je de zweetdeken gebruiken als transport- of showdeken. Je kan de showdeken namelijk laten borduren met je eigen naam, bedrijfsnaam, etc. Dit zorgt voor een luxe uitstraling! Zoals de naam het al zegt, bevat de fleecedeken kruissingels en bilkoorden. De kruissingels en bilkoorden kan je verwijderen van de zweetdeken. Let op! De zweetdeken DR Trend is uitwasbaar tot 30 graden, gebruik geen droger!
Meer productinformatie
Size & Fit
Ben jij opzoek naar de juiste maat deken voor jouw paard of pony? Bekijk dan hier onze deken maattabel. In de maattabel kan je aflezen welke maat paardendeken jouw paard nodig heeft. Twijfel je over de goede deken maat? Neem dan contact met ons op en wij helpen je graag met het vinden van de juiste paardendeken voor jouw paard!
Onderhoudstip
Om je (vieze) deken schoon te maken en goed te onderhouden, is het belangrijk om de deken te reinigen. Drunens Ruiterhuis heeft een deken wasservice waarbij je jouw deken naar de winkel brengt en dan zorgen wij ervoor dat je je deken weer schoon en netjes terugkomt. Je kan de deken ook zelf wassen. Dit kan door de deken zelf te wassen met een speciaal ontwikkeld wasmiddel van Bucas en er is zelfs een speciale spray om de waterafstotende laag van jouw deken te herstellen!
Brand Info
DR Trend is een van de huismerken van het Drunens Ruiterhuis. DR Trend staat voor functionaliteit en betaalbaarheid. Elk seizoen brengt DR Trend een aantal nieuwe blitse producten uit. DR Trend biedt een breed assortiment van tuigage aan voor een betaalbare prijs. Bekijk het volledige assortiment bij Drunens Ruiterhuis online of in onze winkel. DR Trend biedt diverse variaties aan in o.a. regendekens, winterdekens, onderdekens, halsters, teugels, ander tuigage, enz. Bekijk het volledige assortiment van DR Trend bij Drunens Ruiterhuis online of in onze winkel.
Selecteer een maat | - |
---|---|
Selecteer een kleur | - |
Product merk | Drunens Ruiterhuis |
Soort | Zweetdeken |
Materiaal | Fleece |
Vulling deken | 0 gram |
Waterdichtheid | Niet waterdicht |
Dekensingels | Buiksingels & bilkoorden |
Halsdeel | Zonder hals |
- Zweetdeken Vario Dry Fit Collar€ 89,95 € 44,98
- Zweetdeken Equest Climatherm 3 Zweetdeken met koord + bontkraag€ 179,95 € 53,98
- Zweetdeken Mattes Parade€ 139,95 € 41,99
- Zweetdeken Equest Alpha Fleece Challange + C€ 149,95 € 44,98