Dressuursingel Anatomica model III
- Gratis verzending vanaf €100,- in Nederland en België (anders €4,95 in NL of €5,95 in BE);
- Gratis afhalen in de winkel;
- Beste ruitersportwinkel 2017/2018/2019;
- Betaal je zadel af in 12, 18, 24 of 36 maanden met zadellease bij Drunens Ruiterhuis;
- 30 dagen bedenktijd;
- Meer dan 40 jaar ervaring;
- Klanten geven ons een 9.1 / 10 via Kiyoh Reviews.
Productomschrijving
Dressuursingel Anatomica model III is een brede, anatomisch gevormde singel. De singel is gemaakt van soepel maar zeer sterk leder. De binnenkant van de singel is voorzien van zacht leder waardoor er geen schuurplekken ontstaan.
De anatomische uitsparingen ter hoogte van de benen zorgen voor een optimale bewegingsvrijheid. De gespen zijn gemaakt van roestvrijstaal materiaal. In het midden van de Anatomica dressuursingel bevindt zich een ring, hier kunnen eventuele hulpteugels aan bevestigd worden. Deze singel is ideaal voor normaal gebouwde paarden.
Voor deze dressuursingel heeft Drunens Ruiterhuis ook een bijpassend Mattes Singelbontje in het assortiment.
Wil je meer weten over de verschillende singels en de werking ervan? Lees dan deze blog.
De maat van de singel is gemeten van gesp tot gesp.
Meer productinformatie
Size & Fit
Onderhoudstip
Het wordt aangeraden om de Mattes producten met het Melp wasmiddel te wassen. Het Melp wasmiddel verwijdert niet alleen vuil, maar ook talg en ammoniak uit het agressieve zweet van uw paard uit de producten. Grondig drogen, bij voorkeur in de droogtrommel, zorgt ervoor dat de fleece pluizig is en het leer zacht blijft. Lees hier hoe je de Mattes producten correct onderhoudt of lees de blog Mattes was- en verzorgingsinstructies!
Brand Info
Productvideo
Selecteer een maat | - |
---|---|
Selecteer een kleur | - |
Product merk | Anatomica |
Soort | Dressuursingel |
Materiaal | Leder |
Anatomisch gevormd | Anatomisch gevormd |
Elastiek | Zonder elastiek |
- Dressuursingel Eric Le Tixerant€ 209,00
- Dressuursingel ErrePlus Classical€ 147,00