Paardrijlaarzen De Niro Volta SL Custom Patent Blue
- Gratis verzending vanaf €100,- in Nederland en België (anders €4,95 in NL of €5,95 in BE);
- Gratis afhalen in de winkel;
- Beste ruitersportwinkel 2017/2018/2019;
- Betaal je zadel af in 12, 18, 24 of 36 maanden met zadellease bij Drunens Ruiterhuis;
- 30 dagen bedenktijd;
- Meer dan 40 jaar ervaring;
- Klanten geven ons een 9.1 / 10 via Kiyoh Reviews.
Productomschrijving
Deze geweldige Paardrijlaarzen De Niro Volta SL Custom Patent Blue wil je echt hebben!
De patent blauwe rijlaarzen zijn van het merk De Niro en worden gemaakt in Italië. De lederen paardrijlaarzen hebben een prachtige patent schacht met een Rondine Swarovski fabric top in contrasterende kleur. Door deze geweldige top zijn de rijlaarzen erg chique en kun je helemaal shinen tijdens het paardrijden. De P3 zool is bruin en maakt deze laars helemaal compleet! De boog van de Volta SL laars is 10 cm hoog. Het is mogelijk om een Volta laars te customizen!
Het prachtige model Volta SL is een dressuurmodel van het merk De Niro Boot Co. De laarzen worden met de hand gemaakt in Italië, door gespecialiseerde vakmensen met jarenlange ervaring. De fijne Volta SL laarzen hebben een Capinera Pioggia Wht top met een hak is Brushed Black. De rest van de laars is gemaakt van Patent leder en de voet van Wrat leder.
Bijzonder aan de laarzen van het model Volta SL is dat het een dressuurmodel is, maar dan met een ritssluiting aan de achterkant. Andere dressuurmodellen van De Niro Boot hebben de rits vaak schuin voor in de laars. De rits aan de achterkant maakt het aan- en uittrekken van de laarzen makkelijker. Deze positie van de ritssluiting aan de achterkant biedt ook een betere duurzaamheid, aangezien het leer rond de enkel niet zo zal vouwen, uitrekken of beschadigen als bij het instappen in een laars met de diagonale ritssluiting in andere dressuurmodellen zoals het Raffaello- en Bellini-model.
Bovendien breken de kooien met ritssluiting minder snel omdat ze zich op een minder kwetsbare plek bevinden. De De Niro Volta SL laars is voorzien van een mooie hoge dressuurboog van 10cm voor kuitmaat S en kleiner. Vanaf kuitmaat M zal de dressuurboog 8cm hoog zijn, wat de standaard hoge dressuurboog is voor andere De Niro dressuurmodellen. Net als elk ander De Niro model kunnen de De Niro Volta SL dressuurlaarzen volledig naar uw wens worden gepersonaliseerd.
Meer productinformatie
Size & Fit
Onderhoudstip
Productvideo
| Selecteer een maat | - |
|---|---|
| Selecteer een kleur | - |
| Product merk | De Niro Boot |
| Model | De Niro Volta SL |
Paardrijlaarzen Petrie Sublime Custom€ 1.199,95
Paardrijlaarzen Petrie Sublime custom€ 1.528,80
Paardrijlaarzen Petrie Florance Custom€ 1.499,00
Mix & Match set De Niro + Kep Italia€ 2.060,45 € 2.010,45
Mix & Match set De Niro + Kep Italia€ 1.507,95 € 1.457,95
Paardrijlaarzen Petrie Sublime Custom€ 1.039,95
Paardrijlaarzen Petrie Sublime Custom€ 1.036,95
Paardrijlaarzen Petrie Sublime Custom€ 1.113,00












